Albeu.com po publikon LIVE rezultatet e zgjedhjeve në Kosovë!
Ashtu siç është bërë traditë në Portalin Albeu, edhe sonte Albeu.com po publikon minutë pas minute rezultatet e zgjedhjeve në Kosovë.

Rezultatet në Portalin Albeu.com janë të bazuar në të dhëna jozyrtare, të dhëna këto të siguruara nga bashkëpunëtorë në terren, nga burime partiake si dhe nga KQZ.

Publikimi ka filluar pas orës 20:30 ndërsa mund të ndiqen këtu.

Me një grafikë të përkryer, sistem të avancuar të të dhënave dhe me thjeshtësinë në përdorim, Albeu.com do të jetë portali kryesor prej ku shqiptarët do të ndjekin numërimin dhe shpalljen e rezultateve minutë pas minute.

Portali Mbarëkombëtar Albeu.com me qendër në Tiranë, këtë vit ishte i vetmi portal në shqip që paraqiti rezultatet live nga zgjedhjet lokale në Maqedoni ndërsa ndër të paktët dhe më i shpejti edhe në zgjedhjet parlamentare të Qershorit në Shqipëri.

Aty ku janë shqiptarët, është edhe Albeu ...

Klikoni këtu për të ndjekur rezultatet LIVE
Shtuar më 03/11/2013, ora 22:55
Tage: lajme

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori