“Natën e mirë Bubë!”, aktori shqiptar i jep lamtumirën të bijës mes lotëve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ndarja nga jeta e Bubulina Lajçit, vajzës së aktorit nga Kosova, Çun Lajçit, shkaktoi një zemëratë dhe hidhërim në mbarë opinionin publik.

Ajo u përcoll sot për në banesën e fundit, ndërsa të sfilitur nga dhimbja, prindërit e të afërmit e vajtuan mes lotësh.

Bubulina ndërroi jetë nga mbidoza e drogës, siç u tha në mediat e Kosovës, ndërsa spikati për talentin e saj në aktrim.

E ëma, Fatime Lajçi, dje me të marrë vesh lajmin e hidhur, ka shkruar “Lamtumirë engjëlli im”, duke pranuar ikjen e parakohshme të së bijës. /albeu.com/

Shtuar më 20/11/2017, ora 21:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori