Aksident në Veterrnik, lëndohen dy persona (FOTO-LAJM)

Në Veterrnik ka ndodhur një aksident automobilistik, ku janë lënduar një polic dhe një femër. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 08:00 të mëngjesit, dhe janë përplasur katër vetura një Fiat Punto, Audi A3, Golg 5 dhe një Kombi-bus.

Shkaku i aksidentit shprehen dëshmitarët e rastit ka qenë makina Fiat Punto, të cilën e drejtonte një polic me uniformë, shkruan indeksonline.

Polici në fjalë së bashku me një femër janë të lënduar , ndërsa rruga ka qenë e bllokuar për gati një orë. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2013, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori