Aksident në aksin Prishtinë-Podujevë (VIDEO)
Sot rreth orës 17:10 ka ndodhur një aksident në aksin Prishtinë-Podujevë.

Një makinë është rrokullisur dhe ka dalë nga rruga por fatmirësisht nuk janë raportuar të lënduar. /albeu.com/

Shtuar më 13/08/2017, ora 18:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori