E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Aksidentohet djali i Remzi Hoxhës
Djali i biznesmenit të zhdukur Remxi Hoxha, Ardiani ndodhet në spital.

Ai ka pësuar aksident automobilistik.

Lëndime ka pësuar dhe vëllai e bashkëshortja e tij.

Gjendja e tyre është jashtë çdo lloj rreziku për jetën. /albeu.con/
Shtuar më 20/08/2014, ora 10:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori