Aksidenti në Prizren, mosha dhe inicialet e viktimave
aksidentin e ndodhur gjatë ditës së sotme në aksin rrugor Prizren-Zhur, ashtu siç informuam më parë ka pasur 3 viktima , shkruan Albeu.com

Viktimat mësohet të jenë babai me dy djemtë e tij.
Inicialet e tyre janë, babai R.Sope 50 vjeç, djemtë B.Sope 24 vjeç dhe L.Sope 22 vjeç.

Aksidentin e ka konfirmuar edhe zyrtari për Informim i Drejtorisë Rajonale të Policisë së Prizrenit, Vesel Gashi. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2019, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori