Aksident trafiku në Fushë-Kosovë, humb jetën një fëmijë
Një aksident vdekjeprurës është shënuar sërish në Kosovë. Mësohet se në Fushë-Kosovë, kamioni ka goditur një motoçikletë. Nga ky aksident ka vdekur një fëmijë, shkruan albeu.com.

"Fushë Kosovë (NN) 23.08.2018-14:10. Është raportuar se ka ndodhë një aksident trafiku mes një kamioni dhe një motoçiklete, ku si pasojë e aksidentit lëndime fatale kishte marr viktima fëmijë mashkull K/shqiptarë vdekjen e të cilit e ka konfirmuar mjeku në QKUK.

Më vendim të prokurorit i dyshuari ngasësi i kamionit mashkull K/shqiptarë është dërguar në mbajtje." thuhet në raportin e policisë./albeu.com/

Shtuar më 24/08/2018, ora 11:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori