Aksident në rrugën Lipjan-Shtime, dyshohet për të vdekur (VIDEO)
Ka ndodhur një aksident në magjistralen Lipjan-Shtime.

Sipas burimeve të Indeksonline, dyshohet se aksidenti është me fatalitet.


Dyshohet se në këtë aksident mbetën dy persona te vdekur dhe dy të lënduar.

aksident ishin të përfshira disa vetura.
Shtuar më 05/10/2019, ora 15:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori