E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
Aksident në Prizren, ka dëme të konsiderueshme
Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur në rrugën Prizren-Prevallë

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar, ndërkaq sipas fotografive nga vendi i ngjarjes, dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.
Shtuar më 03/08/2019, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori