Aksident në Prishtinë
Një aksident rrugor ka ndodhur para pak minutash në qendër të kryeqytetit.

Sipas fotografive të dërguara nga një qytetar në adresë të KALLXO.com shihet se aksidenti ka ndodhur në rrugën “Xhorxh Bush”, që gjendet mes Fakultetit Filologjik dhe katedrales “Nënë Tereza”.

fotografi shihetaksident janë të përfshira dy makina.

Po ashtu, shihet se Policia ka dalë në vendin e ngjarjes.Nuk dihet nëse ka të lënduar apo jo.


Shtuar më 02/08/2018, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori