Aksident në Prishtinë, autobusi godet një automjet (VIDEO)
Një aksident ka ndodhur disa çaste më parë tek "Rrethi i Flamurit" në Prishtinë.

aksident janë përfshirë një automjet dhe një autobus i Trafikut Urban.

Në pamjet e dërguara nga një lexues i Portali.info, shihet automjeti dhe autobusi i aksidentuar, ndërsa fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar. Në vendin e ngjarjes kanë dalur edhe Policia e Kosovës.
Shtuar më 17/01/2020, ora 18:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori