Aksident në Pejë, makina futet në lokal (VIDEO)
Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 22:17 në komunën e Pejës.

Zëdhënësi i policisë në Pejë, Xhevat Ibraj, i ka thënë Insajderit se ka qenë një vetëaksident ku vetura ka dalë nga kontrolli dhe ka hyrë në një objekt.

Sipas tij, tre persona janë dërguar për trajtim mjekësor ndërsa policia po merret me rastin.
Shtuar më 12/11/2019, ora 23:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori