Aksident në Dollc, të lënduar dhe dëme materiale (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek Kodra e Dollcit në afërsi të Klinës, në rrugën Prishtinë- Pejë.

Aksidenti ka shkaktuar rradhe te gjata ne rruge, ndersa nuk dihet ende nëse ka viktima.

Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet per shkaqet e aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 22/11/2015, ora 12:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori