Aksident në aksin Prishtinë-Gjilan, një person i lënduar
Zedhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani ka konfirmuar se në aksidentit e ndodhuraksin Prishtinë-Gjilan ka një person të lënduar, shkruan Albeu.com

“Aksidentu ka ndodhur në orët e pasditës, ndërmjet dy veturave. Sipas policëve që kanë dalë në vendin e ngjarjes, aksidenti ka ndodhur kur njëra nga veturat nuk e ka mbajtur distancën e duhur dhe ka goditur veturën tjetër. Si pasojë e kësaj, një person ka lëndime të lehta trupore, dhe pas tretmanit mjekësor do të lëshohet për në shtëpi”, ka thënë Hashani. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori