Aksident me motoçikletë në Mitrovicë
Policia raporton se një person derisa ishte duke drejtuar motoçikletën është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Mitrovicë, ndërsa i lënduari është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.
Shtuar më 06/09/2017, ora 12:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori