Aksident i rëndë në Kosovë, ka të vdekur
Një aksident me fatalitet ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Gjilan-Ferizaj, konkretisht në dalje të fshatit Partesh. Nga ky aksident jetën e ka humbur një grua dhe është lënduar rëndë një fëmijë.

Fëmija është dërguar për trajtim mjekësor ndërsa policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Viktima është rreth moshës 30 vjeçare./Foto Ilustruese/
Shtuar më 29/03/2019, ora 10:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori