Aksident i rëndë në Gjilan, përfshihen dy vetura dhe një motoçikletë
Para pak minutash, një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Gjilanit, ku janë përfshirë dy vetura dhe një motoçikletë.
Lajmin për Gazetën Blic e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Ai ka thënë se vozitësi i motoçikletës është dërguar me urgjencë në spitalin e Gjilanit, kurse personat tjerë të përfshirë në aksident nuk kanë marrë lëndime të rënda.
Ai ka thënë se Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

“Po ka ndodhur një aksident në mes dy veturave dhe një motoçiklete. Vozitësi i motoçikletës është dërguar me urgjencë në spitalin e Gjilanit. Policia është në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin”, ka thënë Hashani.


Shtuar më 03/07/2018, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori