Aksident i frikshëm në rrugën Prizren-Gjakovë, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur
Një person ka humbur jetën dhe katër të tjerë janë lënduar në një aksident që ndodhi në magjistralen Gjakovë Prizreni.

Ndërkohë dy nga të lënduarit në aksidentin në fshatin Celinë të Rahovecit raportohet të jenë në gjendje të rëndë.

Lajmin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës. Sipas Policisë, katërlënduarit janë dërguar menjëherë në Spitalin Rajonal në Gjakovë. /albeu.com/
Shtuar më 31/03/2019, ora 22:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori