Aida përfundon në gjykatë, për çfarë akuzohet?
Deputetes së Kuvendit të Kosovës nga radhët e PSD-së dhe nënkryetarja e Kuvendit, Aida Dërguti me mëngjes ka marrë një lajm jo të mirë.

Ajo përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se i ka arritur një ftesë për t’u paraqitur në Gjykatën Themelore sot në orën 09:30.

Dërguti në këtë rast është ftuar si e akuzuar, derisa akoma nuk ka dijeni cila është arsyeja.

E pyetur nga komentuesit se për çka bëhet fjalë, Dërguti i është përgjigjur: …e marr vesh ne Gjykate Me siguri per ndonjerin prej aksioneve kur isha pjese e VV-se.
Shtuar më 22/11/2018, ora 09:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori