Agjenti tregon planet për Baton Haxhiun
Pëlqej
Ish anëtari i SHIK-ut, Naim Miftari përmes një postimi në Facebook ka shkruar se janë disa gjëra që patronët e sotëmBaton Haxhiut dhe ish kolegët e tij të mëhershëm, donin t’i fshihnin disa gjurmë e për këtë arsye Baton Haxhiu ekziston sot.

“Ne disa kishim faj Baton, askush tjetër, e pranojnë sot se ishin ca gjëra tjera që patronët e juaj të sotëm dhe ish kolegët e juaj të atëhershmit donin t’i fshihni gjurmët e veta, prandaj ju ekzistoni sot se nuk kishe hanger m.... sot ti me plane Ruse-Serbe dhe aleatëve tjerë të tyre për ta ndarë Kosovën e larë me gjak shqiptari cepun cep”, ka shkruar Miftari në Facebook.
Shtuar më 23/08/2018, ora 08:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori