Adnan Hyseni publikon foto nga spitali, ka një mesazh (FOTO LAJM)

Ish-ushtari i UÇK-së, Adnan Hyseni, përmes një statusi në “Facebook” është deklaruar për gjendjen e tij shëndetësore. Ai ka falënderuar gjithë shqiptarët të cilët e kanë ndihmuar financiarisht.

“Më lejoni dhe ma pranoni qe t’ju falenderoj permes keti mesazhi i cili del nga thellësia shpirtërore. Ishalla Allahu i Madhërishëm do me forcon sa me shpejt qe është e mundu ashtu siç edhe e kisha afër gjithmonë dhe me jepte forcë çdo here keto 39 vite sa un kam tani por edhe ne këtë rast qe pata (sëmundjen) e qe do i jem përulës dhe falënderues për gjithë jetën Allahut te Madhërishëm dhe te kthehem ne Atdhe për te vazhdu aty ku mbeta e qe është kontributi im pozitiv per Kombin dhe Atdheun”, shkruan ai.


Shtuar më 23/01/2018, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori