Abuzon me të miturën, arrestohet një person
Një shtetas i Shqipërisë është vënë në pranga, pasi është kapur duke abuzuar me një vajzë të mitur në Prizren.

Policia ka informuar se ka arrestuar shtetesin nga Shqipëria dhe ndërmjetësuesin e rastit, i cili e përdorte femrën e mitur për qëllime përfitimi.

Me urdhër të prokurorit, abuzuesi është dërguar në paraburgim. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 14:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori