Abrashi pranon se nusja e djalit të Kryeministrit Mustafa është punësuar në Ministrinë e tij
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, ka konfirmuar se nusja e djalitkryeministrit Isa Mustafa është punësuar në Ministrinë që ai drejton.

Por, Abrashi ka thënë se bashkëshortja e djalitkryeministrit të Kosovës, Besnikut, është punësuar në një projekt, informon Klan Kosova.

Ai ka thënë po ashtu se në këtë pikë nuk ka asgjë kundërligjore dhe se nuk është asgjë konflikt interesi.

“Është gjithçka ligjore. Është angazhuar me një projekt dy-tre mujor”, është shprehur Abrashi. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2017, ora 19:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}