Abazi: Amerika i do patriotët, jo servilët dhe të korruptuarit
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Haki Abazi, deklaroi se Amerika i do patriotët dhe jo servilët, e aq më pak të korruptuarit.

Abazi në një postim në Facebook, tha se ashtu siç kanë premtuar në fushatë elektorale, larguan tarifën dhe filluan zbatimin e reciprocitetit.

“Ashtu siç premtuam në fushatë elektorale, në marrëveshje të koalicionit dhe në programin qeverisës. Largimi i tarifës u bë dje dhe filloi zbatimi i reciprocitetit”, shkroi ai.
Shtuar më 01/04/2020, ora 09:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori