AAK-së i rikthehet një i larguar, a do ta bëjnë zv.ministër?
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka treguar se sot partisë së tij i është kthyer njëri prej themeluesve të saj, Arzen Bytyqi.

Haradinaj përmes një statusi në Facebook ka thënë se AAK gjithmonë i ka dyert e hapura për njerëzit e mirë dhe punëtorë të Kosovës.

Postimi i plotë:

Radhëve të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës i është rikthyer, Arzen Bytyqi, njëri prej themeluesve të saj.

AAK-ja, çdoherë, i ka dyert hapur për të gjithë njerëzit e mirë e punëtorë të Kosovës.

Arzenit i dëshiroj mirëseardhje dhe punë të mbarë. RH.
Shtuar më 06/01/2018, ora 13:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori