AAK: Qeveria Haradinaj formohet në gusht
Deputetja e zgjedhur e AAK-së, Time Kadrijaj ka thënë se Qeveria Haradinaj do të formohet në muajin gusht dhe jo gjatë këtij muaji siç ishte raportuar kohë më parë.

Ajo sot është takuar me deputetin Daut Haradinaj dhe anëtarin e AAK-së në KQZ, Binak Vishaj ku kanë postuar edhe një foto së bashku me mbishkrim: Gushti me Qeverinë Haradinaj. Urime! /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2017, ora 17:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori