"A ju duket normal Adem Salihaj?" (VIDEO)
Adem Salihaj, politikan dhe ish-deputet i parlamentit të Kosovës ka mbledhur të gjitha mediet e vendit para bustit të Ibrahim Rugovës.

Gazetarët të cilët kanë menduar se do të kishte një reagim nga ana e tij lidhur me çështjet politike të Kosovës, mjaft të ndjeshme dhe në marrëdhëniet mes Serbisë këto ditët e fundit, por ai e ka shfrytëzuar këtë rast për të folur për ilirët dhe doket e tyre të dasmave.

"Salihaj vendosi të flasë për një popull të quajtur Galash, të cilët jetojnë në mes të Afganistanit dhe Pakistanit, e që paskan prejardhje Ilire", transmeton "Gazeta Express". /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2016, ora 17:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori