A do të shkoj Serbia në Bruksel?
Beogradi ende nuk ka vendosur se çfarë do të bëj për ditën e nesërme. Ai është në mëndyshje në pranimin e ftesës të bërë nga kryediplomatja Catherine Ashton për takmin e së premtes në Bruksel.

b92 raporton se, gjatë ditës në Beograd janë mbajtur konsultime të presidentit të Serbisë, kryeministrit dhe zv/kryeministrit të parë. Tomisllav Nikoliq, Ivica Daçiq dhe Aleksandar Vuçiq kanë analizuar raundin e mbrëmshëm i cili ka përfunduar pa marrëveshje.

Beogradi pritet të vendos sonte se a do të udhëtoj në Bruksel apo jo. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2013, ora 18:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori