A do të bëhet Vetëvendosje pjesë e bllokut?
Sot, në orën 15.00, në zyrat e LDK-së në ndërtesat e Kuvendit të Kosovës, do të takohen përfaqësues të koalicionit LDK-AAK-NISMA me ato të Vevëvendosjes.

Në këta takim, VV-në do ta përfaqësojë Dardan Molliqaj dhe Visar Ymeri, shkruan "Epoka e Re".

Nga 17 korriku deri më sot koalicioni LDK-AAK-Nisma nuk ka pasur asnjë takim me përfaqësuesit e Lëvizjes Vetëvendosje!. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 12:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori