86 kandidatėt pėr deputetė tė Frymės sė Re
Pëlqej
Partia Fryma e Re
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Fryma e Re ka prezantuar listėn e kandidatėve pėr zgjedhjet parlamentare tė vitit 2010. "Ashtu siē iu kemi njoftuar mė herėt, renditja nė listė ėshtė bėrė sipas parimit qė themeluesit e partisė tė jenė 12 personat e parė nė listė, ndėrsa tė gjithė kandidatėt e tjerė tė renditen sipas alfabetit", thuhet nė njoftimin e FER-it.

“Kjo listė pėrmban kandidatė me integritet, kompetencė dhe vizion. Jemi tė nderuar qė pėrmes Frymės sė Re ta pėrfaqėsojmė vullnetin e qytetarėve tė Kosovės pėr ndryshime dhe njė jetė mė tė mirė”, tha Qėndrim R. Gashi, njė nga themeluesit e Partisė Fryma e Re.

LISTA E FER:

1 ILIR DEDA
2 SHPEND AHMETI
3 VALDETE IDRIZI
4 QĖNDRIM GASHI
5 LINDA SHALA
6 GENC BASHOTA
7 PUHIE DEMAKU
8 VISAR AZEMI
9 DARDAN SEJDIU
10 JEHONA GJURGJEALA
11 FISNIK ISMAILI
12 ILIR HOXHA
13 ADVIJE GASHI
14 ADNAN MUSTAFA
15 AFRIM MEHMETI
16 AJTENE KRASNIQI
17 ALEJTIN BERISHA
18 ARBEN HAMZAJ
19 ANDUENA ARRNI
20 ARBEN ISUFI
21 ARBER VELIU
22 ARBENITA LUBISHTANI
23 ARBRESH DALIPI
24 ARDIJAN FIRZI
25 ARBĖRESHA HAXHIBEQIRI
26 ARMEND BEKAJ
27 ARSIM MUSTAFA
28 ARIJETA AJETI
29 ARTAN EJUPI
30 ARTON MUHAXHERI
31 ARTA RRUSTEMI
32 AVNI ZUKA
33 BESNIK AZEMI
34 BESA BERBERI
35 BETIM PALLASKA
36 BILALL KRASNIQI
37 BESIANA HASAJ
38 BLERIM MUJAJ
39 BLERIM REXHA
40 ERKANDE SHALA
41 BLERIM MATOSHI
42 BUJAR RUSHITI
43 ELEONORA BALA
44 BURIM GORA
45 ERNEST JUSUFI
46 ELVIRA DUSHKU
47 FAHRI XHARRA
48 FANOL SADIKU
49 EVLIANA BEJTA
50 FLAMUR ISTREFI
51 HALIL GJIKOLLI
52 FADILE BEXHETI
53 HEKURAN TIGANI
54 ILIR AVDIU
55 FILLORETA REXHA
56 ILIR HAJDINI
57 ISLAM QERIMI
58 LEONORA HENCI
59 ISRET OSMANI
60 JUSUF VULA
61 LINDA DULA
62 KRESHNIK BERISHA
63 KUJTIM ZEBICA
64 LINDITA PRENIQI
65 MALIQ LUSHAKU
66 MENTOR REXHBEĒAJ
67 MALISA XHEMSHITI
68 MIRSAD VOCA
69 MUSA KALAVESHI
70 MARIA CULJAJ
71 MUSLI BERISHA
72 NAIP BEHRAMI
73 MELITA YMERAGA
74 RAMADAN AHMETI
75 XHEVAT SEFAJ
76 ZORA KURTI
77 SADRI HULAJ
78 SALIH SALIHU
79 VENERA KUSARI
80 SHEFQET GJEVUKAJ
81 SHPEND SHALA
82 VJOLLCA BAHTIRI
83 SHPETIM AZEMI
84 VALON JAKUPAJ
85 ZANA HOXHA
86 VETON QIPA
Shtuar më 15/11/2010, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.