71 aksidente vetëm për 24 orë
71 aksidente trafiku janë shkaktuar përgjatë 24 orëve të fundit në vend.

43 prej tyre ishin pa të lënduar dhe 28 të tjerë me të lënduar.

Me këtë rast Policia e Kosovës bënë të ditur se janë shqiptuar 1 mijë e 126 tiketa trafiku.
Shtuar më 06/09/2017, ora 13:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori