53 aksidente për 24 orë në Kosovë
Pëlqej
Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë kanë ndodhur 53 aksidente komunikacioni.

Nga to, 17 janë me lëndime në njerëz dhe 36 pa të lënduar.

Në këtë periudhë policët e trafikut kanë shqiptuar 1 mijë e 44 tiketa trafiku për kundërvajtësit.
Shtuar më 18/10/2017, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori