30 vjeçari nga Gjilani kështu e ka parandjerë vdekjen
Pëlqej
30 vjeçari nga Gjilani, Ilir Balaj i cili humbi jetën në një aksident para dy ditëve në Bresalc të Gjilanit, duket se e kishte ndjerë vdekjen se vdekjen e kishte afër.

Vetëm dy ditë para se të ndërroj jetë si pasojë e aksidentit të tmershëm, ai kishte shkruar në facebook.

‘Në një stuhi lutju Zoti për ndihmë, por ndërkohë kërko edhe për bregun’

Si pasojë e aksidentit që ndodhi ndërmjet një autobusi dhe një veture golf7 e cila i përkiste viktimës, gjithashtu mbetën të lënduar edhe disa persona.
Shtuar më 23/11/2017, ora 08:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori