Makina "fluturon" në Ibër, 3 të vdekur
Pëlqej
3 persona kanë humbur jetën në një aksident në Zubin Potok. Viktimat janë një çift pleqsh dhe mbesa e tyre adoleshente. Të identifikuar vetëm me mbiemër, Tomovic, 73-vjeçari që ka qenë në timon, ka humbur kontrollin e automjetit dhe nga rruga ka përfunduar në lumin Ibër, transmeton KlanKosova.
Shefi i operativës së rajonit policor të veriut të Mitrovicës, Zhelko Bojiç ka thënë se ende nuk dihen shkaqet e daljes së këtij automjeti nga rruga. Policia ka nisur hetimet. /albeu.com/

Shtuar më 11/10/2013, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori