10 ditë pas zhdukjes, gjendet i vdekur 47 vjeçari
Rrustë Rexhepaj, 47 vjeç, nga fshati Loxhë i Pejës, pas 10 ditëve i zhdukur, është gjetur i vdekur.

47 vjeçari së fundmi kishte lënë punën për shkak se nuk ndihej mirë me shëndet. Ai më 16 maj kishte dalë nga banesa pa treguar se ku po shokon duke mos marrë me vete as letërnjoftimin dhe as telefonin. Që nga ajo ditë familja nuk ka pasur informacion për vendndodhjen e tij.

Ndërkohë, viktima mësohet të jetë gjetur i vdekur ditën e sotme në parkun e Pejës.
Shtuar më 26/05/2019, ora 16:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori