Zogjtë e Angry Birds në realitet
Loja e cila po çmend të rinjtë në të gjitha rrjetet sociale dhe telefonat e zgjuar “Angry Birds” ka si karaktere zogj të vërtet. Këtë e ka vërtetuar një student. Mohamed Raoof ka fotografuar llojet e zogjve që janë personazhet kryesore në lojë.

“Mendoj se kam fotografuar karakteret e tyre”, është shprehur studenti Indian.

Loja deri tani ka arritur në 500 milion shkarkime. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2011, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori