Youtube shton hashtagun si opsion
YouTube ka prezantuar në heshtje mënyra të reja për të zbuluar videot gjatë muajve të fundit.

Tani, faqja po shtjellon një përditësim që tregon hashtagët nga një përshkrim i videos mbi titullin e videos .

Ky ndryshim i vogël por mjaft i dukshëm është vetëm zgjerimi i fundit i faqeve të hashtags në YouTube që nga viti 2016. Por deri më tani, kompania duket sikur mungon pikat e hashtags tërësisht.

Pas përditësimit, YouTube tani do të marrë tre hashtagët e lartë që një krijues vendos në përshkrimin e një videoje dhe do të shfaqë ato hashtags dukshëm mbi titullin e videos, duke shërbyer si një lloj sistemi i kategorizimit. /albeu.com/
Shtuar më 24/07/2018, ora 16:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori