Youtube vjen dhe në shqip
Youtube ka sjellë risinë e re e cila ka shtuar gjuhë rtë ndryshme të cilat mund të gjenden tek ky apliokacion, mes tyre vëmë re se është renditur dhe gjuha shqipe.

Sipas Youtube, tashmë ai ka bërë të mundur që të përfshijë gjuhë të ndryshme kombëtare për rreth 95 % të përdoruesve të internetit. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2015, ora 12:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori