Windows Live Messenger drejt fundit
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Duket se pas mė shumė se 10 vite po i afrohet fundi i Windows">Windows">Windows">Windows Live">Live">Live">Live Messenger">Messenger">Messenger">Messenger i Microsoft-it a, kanė bėrė tė ditur nė ‘The Verge’, ku thonė se Microsoft sė shpejti (mė herėt kėtė javė, mė sė voni deri nė fund tė vitit) do ta dėrgoj nė pension Messenger">Messenger">Messenger">Messenger-in, tė cilin do ta zėvendėsojė Skype, shkruan Zėri.

Lajmi i mirė ėshtė se pėrdoruesit mund tė regjistrohen nė kompjuterėt e tyre sikurse tani dhe mund t’i mbajnė kontaktet e tyre tė MSN-s, por do tė kenė qasje pėrmes bėrthamės Skype. Nga versioni Skype 6.0, pėrdoruesit kanė mundėsinė qė tė kyēen nė Skype duke pėrdorur llogarinė e Microsoftit apo Facebook-ut.
Shtuar më 09/11/2012, ora 10:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.