WhatsApp nis thirrjet zanore për përdoruesit
WhatsApp ka bërë të mundur që tashmë shërbimi për thirrjet zanore të jetë gati për të gjithë përdoruesit e telefonave Android.

Ky është një shërbim i cili pritet të jetë i gatshëm dhe për iPhonat brenda një periudhe prej dy javësh.

Por sipas disa vlerësimeve të tjera thuhet se aplikacioni WhatsApp, përkatësisht thirrjet e saj me zë fuksionojnë mirë dhe mund të përdoren për komunikim pa pagesë, përderisa përdoruesi është i lidhur me internet. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2015, ora 12:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori