Twitter sjell “Night Mode” në desktop
Pëlqej
Mënyra e natës, e cila quhet Twitternutzer në Android dhe iOS tani është gjithashtu në dispozicion në faqen e internetit.

Për të aktivizuar, përdoruesit duhet të klikojnë në imazhin e profilit të tyre, dhe “mënyra e natës” mund të ndizet në fund të listës së opsioneve.

Funksioni shënohet me simbolin e hënës.

Pas aktivizimit, faqja do të shfaqet në hije të errëta. Nëse nuk ju pëlqen estetika e natës, klikoni mbi simbolin e hënës për të rivendosur variantin më të lehtë. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori