Toshiba prezanton kartën FlashAir SD me Wi-Fi
Toshiba prezanton SD kartën me lidhje Wi-Fi FlashAir SD, e cila mundëson mbajtjen e materialeve të ndryshme në mënyrë automatike dhe direkte në smartfonë, tabletë dhe kompjuterë.

Shpejtësia e kartës FlashAir SD ende vlerësohet si Class 10 dhe mund të gjendet në dy lloje të madhësisë së memories, pra 16GB me çmim prej 79,99 dollarë dhe 32GB me çmim prej 99,99 dollarë.

Kjo është një kartë që posedon memorien e vet dhe mund të përdoret në mënyrë klasike dhe fotografitë mund të memorizohen edhe nëse i keni transferuar ato në pajisje të tjera. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 12:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori