Surprizon Facebook, së shpejti do të kemi edhe "downvote"
Pëlqej
Facebook po teston një buton të ri të quajtur "downvote".

Ky buton do t’u mundësojë përdoruesve që të fshehin komentet dhe të vendosin reagime për të.

Aktualisht butoni i ri "downvote" po testohet vetëm në një numër të vogël personash në SHBA. /albeu.com/

Shtuar më 10/02/2018, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori