Surface Phone vjen fuqishëm si rivali i iPhone nga Microsoft!
Pëlqej
Microsoft pritet të hedhë në treg shumë shpejt rivalin më të denjë të iPhone.

MicrosoftSurface Phone, është më afër lansimit zyrtar se sa pritej fillimisht dhe kjo ka ekzaltuar botën e teknologjisë.

Fotografitë e postuara në rrjetin më të madh social kinez Weibo – nga një profil i njohur në vend ka nxjerr në pah atë që duket të jetë një prototip i modelit të ri ri të telefonit nga Microsoft.

Surface Phone është një model i telefonit që është përfolur për një kohë të gjatë dhe tani me sa duket Microsoft është gati që linjës së re të pajisjeve Surface t’ia shtojë edhe telefonin. Më parë, Microsoft ka lansuar laptopët Surface Pro dhe Surface Book./albeu.com/

Shtuar më 04/01/2017, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori