Statuset në Facebook tani edhe me ngjyra
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Gjigandi i internetit, Facebook ka lançuar këto ditë një update, që favorizon një mënyrë te re për të bërë statuse.

Nga tani e tutje ju mund të postoni në faqe dhe të zgjidhni një ngjyrë nga seti i Facebook për tekstin.

Provoni të shkruani diçka në në kutinë e “What’s on your mind?” dhe do t’ju shfaqet një set ngjyrash.

Aplikacioni i ri ishte vetëmAndroid, por tani ka ardhur edhe në iOS dhe desktop.

Shumica e përdoruesve përreth botës tashmë e kanë këtë veçori, që do të zbukurojë facebook me ngjyra./Albeu.com/
Shtuar më 03/04/2017, ora 13:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori