Si të ruajmë dokumentin në Outlook.com
Microsoft ka sjellë një veçori të re tek shërbimi Outlook.com, për mënyrën se si të ruajmë dokumentat direkt në OneDrive. Gjatë klikimit në një dokument juve ju dalin tre opsione kryesore si; Shiko në Internet, Ruaj në OneDrive ose Shkarko.

Nëse klikoni tek opsioni OneDrive, do të mund të ruani dokumentin në hapësirën tuaj në re, dhe mund të qaseni tek dokumenti sa herë të doni nëse keni të instaluar aplikacionin OneDrive, transmeton krokodili.al.

Ndërkohë nuk dihet se ky shërbim do të vijë për të gjithë përdoruesit, pasi tani për tani ai po përdoret vetëm tek disa adresa. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2015, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori