Si të bllokoni thirrjet nga numrat privat (VIDEO)
Nëse ju kanë bezdisur thirrjet private, tashmë ka ardhur koha që ju të mësoni se si t'i bllokoni këto thirrje.

Ajo që duhet të bëni nëse keni një telefon me sistem Operativ Android është të shkarkoni një aplikacion free (159 kb) nga Google Play i quajtur Call Filter. Mjafton të bëni me "tick" block unknoën calls dhe gjithçka do jetë në qetësinë tuaj. /albeu.com/

Shtuar më 19/04/2016, ora 11:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori