Shikoni cilët janë telefonat më të kërkuar të javës (FOTO LAJM)

Samsung Galaxy S6
Samsung është kompania që duket se vazhdon të kryesoj tregun e telefonave më të kërkuar të javës. Duket se këtë javë listës së telefonave më të kërkuar i është shtuar dhe Asus Zenfone 2 ZE551ML, i cili është renditur në vend të dytë, duke kaluar Galaxy S6 Edge.

Grafiku përfaqëson interesimin e pjesës më të madhe të vizitorëve tek uebsajti kushtuar teknologjisë, GSMArena. Kjo është një liste e cila duket se është e mbizotëruar nga modelet më shumë të kompanisë Samsung. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2015, ora 16:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori