Samsung përmes një reklame tallet me iPhone 6 Plus (VIDEO)
Disa ditë pasi ironizoi rivalin më të madh në një seri videosh, Samsung realizoi një tjetër reklamë ngacmuese ndaj Apple-it. Këtë radhë, ngacmimi ishte pak ironizues. Videoja ironizon Apple-in dhe ekspertët e teknologjisë të cilët nënvlerësuan madhësinë e Galaxy Note 4.

Reklama për Galaxy Note 4 përmban cicërima nga përdorues të Twitter-it që tallen se iPhone 6 Plus është kopje e telefonit inteligjent të Samsung-ut me ekranin e tij të madh.

Kjo video ironizuese përveçse u shfaq në kanalin e Samsung-ut në YouTube, u shfaq edhe në televizion gjatë të dielës pasdite kur ishte programi i futbollit. Natyrisht që pati si reagime pozitive ashtu edhe negative nga komentuesit në internet.
Shtuar më 15/09/2014, ora 15:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori