Samsung në shitje 70 milion njësi nga Galaxy S6 dhe S6 Edge
Kompania Samsung pret që për telefonat më të ri të hedhur në treg të shesë më shumë se 70 milionë njësi të Samsung Galaxy S6 dhe S6 Edge. Ndërkohë nuk është e sigurtë nëse kjo është një shifër që do të përfshijë vetëm telefonat e sipërpërmendur apo pjesë e saj do të jenë dhe modele të tjera.

Ndërkohë duhet të theksojmë se lajmet e fundit nga Samsung tregonin suksesin që kjo kompani kishte arritur me modelin Galaxy S6 Edge me ekran të lakuar. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2015, ora 16:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori